ERA6AEB470V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA6AEB470V
JLCPCB Part #
C445642
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS