ERA-6AEB4021V
MFR.Part #
ERA-6AEB4021V
JLCPCB Part #
C4205231
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS