ERA-6AEB3921V
MFR.Part #
ERA-6AEB3921V
JLCPCB Part #
C4241575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS