ERA-6AEB3482V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AEB3482V
JLCPCB Part #
C4216894
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS