ERA6AEB331V
MFR.Part #
ERA6AEB331V
JLCPCB Part #
C445648
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS