ERA-6AEB3093V
MFR.Part #
ERA-6AEB3093V
JLCPCB Part #
C4341805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS