ERA-6AEB3090V
MFR.Part #
ERA-6AEB3090V
JLCPCB Part #
C2078205
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS