ERA6AEB243V
MFR.Part #
ERA6AEB243V
JLCPCB Part #
C473305
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS