ERA-6AEB2211V
MFR.Part #
ERA-6AEB2211V
JLCPCB Part #
C2075128
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS