ERA-6AEB2052V
MFR.Part #
ERA-6AEB2052V
JLCPCB Part #
C4088360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS