ERA-6AEB1963V
MFR.Part #
ERA-6AEB1963V
JLCPCB Part #
C4170197
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS