ERA-6AEB1913V
MFR.Part #
ERA-6AEB1913V
JLCPCB Part #
C4235307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS