ERA-6AEB1873V
MFR.Part #
ERA-6AEB1873V
JLCPCB Part #
C3938640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS