ERA-6AEB1742V
MFR.Part #
ERA-6AEB1742V
JLCPCB Part #
C4017561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS