ERA-6AEB1622V
MFR.Part #
ERA-6AEB1622V
JLCPCB Part #
C4169049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS