ERA-6AEB1583V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AEB1583V
JLCPCB Part #
C2074677
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 158kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS