ERA-6AEB1242V
MFR.Part #
ERA-6AEB1242V
JLCPCB Part #
C3945965
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS