ERA6AEB122V
MFR.Part #
ERA6AEB122V
JLCPCB Part #
C445651
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS