ERA6AEB113V
MFR.Part #
ERA6AEB113V
JLCPCB Part #
C473299
Description
-55℃~+155℃ 100V 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS