ERA-6AEB1073V
MFR.Part #
ERA-6AEB1073V
JLCPCB Part #
C4030867
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS