ERA-6AEB1072V
MFR.Part #
ERA-6AEB1072V
JLCPCB Part #
C2074988
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS