ERA6AEB102V
MFR.Part #
ERA6AEB102V
JLCPCB Part #
C192073
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS