ERA-6AEB1023V
MFR.Part #
ERA-6AEB1023V
JLCPCB Part #
C2074539
Description
-55℃~+155℃ 100V 102kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS