ERA-6AEB1021V
MFR.Part #
ERA-6AEB1021V
JLCPCB Part #
C2074991
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS