ERA6AEB101V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA6AEB101V
JLCPCB Part #
C445646
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS