ERA-3YEB333V
MFR.Part #
ERA-3YEB333V
JLCPCB Part #
C20452232
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS