ERA-3VRW8252V
MFR.Part #
ERA-3VRW8252V
JLCPCB Part #
C4054999
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS