ERA-3VRW5762V
MFR.Part #
ERA-3VRW5762V
JLCPCB Part #
C4091745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS