ERA-3VRW5602V
MFR.Part #
ERA-3VRW5602V
JLCPCB Part #
C3982274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS