ERA-3VRW5232V
MFR.Part #
ERA-3VRW5232V
JLCPCB Part #
C4274957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS