ERA-3VRW4421V
MFR.Part #
ERA-3VRW4421V
JLCPCB Part #
C4274373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS