ERA-3VRW4302V
MFR.Part #
ERA-3VRW4302V
JLCPCB Part #
C1862999
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS