ERA-3VRW4121V
MFR.Part #
ERA-3VRW4121V
JLCPCB Part #
C1863036
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS