ERA-3VRW4022V
MFR.Part #
ERA-3VRW4022V
JLCPCB Part #
C4289547
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS