ERA-3VRW3831V
MFR.Part #
ERA-3VRW3831V
JLCPCB Part #
C4123315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS