ERA-3VRW3652V
MFR.Part #
ERA-3VRW3652V
JLCPCB Part #
C4141263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS