ERA-3VRW2741V
MFR.Part #
ERA-3VRW2741V
JLCPCB Part #
C4150528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS