ERA3VRW2702V
MFR.Part #
ERA3VRW2702V
JLCPCB Part #
C543744
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS