ERA-3VRW2492V
MFR.Part #
ERA-3VRW2492V
JLCPCB Part #
C1863022
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS