ERA-3VRW1692V
MFR.Part #
ERA-3VRW1692V
JLCPCB Part #
C1862988
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS