ERA-3VRW1601V
MFR.Part #
ERA-3VRW1601V
JLCPCB Part #
C4194107
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS