ERA-3VRW1431V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VRW1431V
JLCPCB Part #
C1863150
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS