ERA-3VRW1371V
MFR.Part #
ERA-3VRW1371V
JLCPCB Part #
C1863149
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS