ERA-3VRW1102V
MFR.Part #
ERA-3VRW1102V
JLCPCB Part #
C3938463
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS