ERA-3VRW1071V
MFR.Part #
ERA-3VRW1071V
JLCPCB Part #
C1863215
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS