ERA-3VRW1052V
MFR.Part #
ERA-3VRW1052V
JLCPCB Part #
C4117622
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS