ERA-3VRW1002V
MFR.Part #
ERA-3VRW1002V
JLCPCB Part #
C1863142
Description
-55℃~+155℃ 100V 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS