ERA-3VRB9312V
MFR.Part #
ERA-3VRB9312V
JLCPCB Part #
C1862654
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS