ERA-3VRB9101V
MFR.Part #
ERA-3VRB9101V
JLCPCB Part #
C1862828
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS