ERA-3VRB7872V
MFR.Part #
ERA-3VRB7872V
JLCPCB Part #
C1862699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS